פורטל הסטודנטים באוניברסטית בן גוריון
החלף מוסד לימודי

אודות www.dira10.co.il

אתר www.dira10.co.il הוקם בשנת 2010 על מנת לספק לסטודנטים מקום מרכזי עבור צרכיהם במהלך הלימודים.

דירות להשכרה לסטודנטים
האתר מציג דירות להשכרה באריאל עבור הסטודנטים בכל האוניברסיטאות והמכללות בארץ.
האתר מתמחה בהצגת מידע מפורט עבור הדירות ומאפשר השוואת מחירים בין בעלי דירות שונים בהתבסס על המחירון שבאתר שלוקח בחשבון כמעט כל פרט שבדירה. יכולות זו מאפשרת לכם הסטודנטים למצוא בעלי דירות שמפרסמים מחיר חריג משאר בעלי הדירות כדי לא ליפול בפח, או לחלופין למצוא מציאות במחירים מאוד זולים במידה ובעל דירה לחוץ בהשכרת דירתו.
בנוסף, תוכלו למצוא דירות עם הסימן אשר נותן לשוכר יתרונות רבים לעומת שאר הדירות. יתרונות אלו מפורטים להלן.
לוח דירות להשכרה מחשבון שכירות

חפשו את הדירות שלנו עם הסימן , מדוע?


מה תקבלו אצלנו מה תקבלו בדר"כ אצל בעלי דירות אחרים
אתם רשאים לדבר עם דיירנו הקודמים ולשמוע המלצות חמות שאנחנו מקבלים כל שנה ושנה. אצלנו השירות והיחס האישי הוא מעל הכל. צפייה בהמלצות לא תזכו לצפייה בהמלצות של סטודנטים
כל הדירות נהנות מדוד עם קולט שמש על מנת לחסוך לדיירים שלנו עלויות משמעותיות של חשמל במהלך הקיץ. בחלק מהדירות תמצאו דוד שמש, ובחלקם תמצאו דוד חשמל שיעלה לכם הרבה בעלויות החשמל הן בחורף והן בקיץ.
אצלנו במידה ותודיעו מראש על הארכת חוזה לשנה הבאה, נשמור לכם על דמי השכירות למרות עליית מחירי השוק. לא תמיד תזכו לשמירת מחיר
אנחנו מתחייבים לכם שלא יוחלף שותף קיים בדירה במהלך שנת הלימודים ללא אישור מפורש של כל השותפים. לא תמיד מעניין את בעל הדירה מי נכנס, העיקר שהוא יקבל את דמי השכירות. מי שנפגע זה אתם.
החוזה שלנו מגדיר היטב את היחסים בין השותפים על מנת למנוע צער או הפתעות מהתנהלות השותפים האחרים. אנו ננקוט את כל הצעדים הנדרשים מול שוכר שעובר על הכללים ומפר את הסדר הטוב בדירה. אין שום הגדרה ברורה לאופן השותפות בין השותפים. אנשים לא תמיד צפויים ואתם עלולים פשוט להתבאס מהדירה רק בגלל השותפים.
אנחנו שומרים על פרטיות הדיירים ומגיעים לדירה רק כשיש צורך כגון תיקון תקלות וכד'. לרוב בעלי דירות גם לא מתערבים יותר מידי. אבל תמיד יש גם את בעלי הדירות שלא נותנים לנשום. אבל למה לקחת סיכון כשאפשר ללכת על בטוח.
אתם מקבלים מידי חודשים חשבונית בהירה המפרטת את עלויות השימוש, חשמל מים וגז. צפייה בחשבון לדוגמא החשבון מגיע כמספר בלבד. בלי דף מפורט המציג את אופן החישוב, איך הסכום ביחס לחודשים קודמים וכד'. כל פעם שהסכום לא ברור תזבזו זמן בשיחות עם בעל הדירה להבין איך ועל מה.
יש לנו צוות אנשי מקצוע קבועים שעובדים איתנו לטיפול מהיר בכל סוגי התקלות בדירה. רוב בעלי הדירות מחזיקים דירה אחת ולכן רק לעיתים רחוקות נתקלים בבעיות. כאשר תתגלה בעיה, הם יתחילו לחפש בעלי מקצוע מתאימים, לעשות סקר מחירים, ובינתיים את הזמן הזה אתם סופגים. ובסוף גם מגיע מישהו שלא יודע לעשות את העבודה כמו שצריך כי בעל הדירה לקח את הזול בלי באמת להכיר את בעל המקצוע.
שקיפות במחיר. כל המחירים שלנו בנויים על מחירון הדירות של dira10. המחירון מפרט לפרטי פרטים ממה מורכב מחיר השכירות. מחירון הדירות בדר"כ לא תמצאו הסבר על המחיר. פשוט יגידו לכם זה הסכום המקובל.
שכר הדירה לרוב עולה משנה לשנה. לדיירים שלנו שמחדשים חוזה אנחנו נותנים הנחות על תעריפי השכירות החדשים כדי להבטיח שיהיה כדאי להם להישאר. אתם תאלצו לשלם את שכר הדירה שבעל הבית מבקש. לא יהיה לכם יתרון על אדם מבחוץ שמוכן לשלם יותר. מי שמשלם נכנס.
הניסיון הרב שלנו בעבודה מול סטונדטים מאפשר לנו לתת מענה הולם לבעיות שונות ומגוונות. בבעיות מגוונות שעולות שבעל הדירה טרם נתקל בהן, כגון שכנים שמפריעים וכד', הוא יאלץ למצוא פתרון שלא בהכרח יתאים. אין כמו ניסיון בדברים האלו.
אתם עובדים מול גורם מסודר בעיר שתמיד זמין עבורכם. יש הרבה דירות שהבעלים מתגוררים בעיר של הדירה להשכרה ואז פה אתם בסדר. יחד עם זאת, תמצאו לא מעט דירות של משקיעים שגרים רחוק, וכל בעיה שיש אין להם זמינות להגיע מיידית ולתת מענה הולם אלא יאלצו לנסות לפתור את הבעיות מרחוק.